1er tour | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10.07.2024 | 20:00 | Velež Mostar | - | Inter Club d'Escaldes | -:- | |
11.07.2024 | 17:00 | FA Šiauliai | - | FCI Levadia | -:- | |
17:00 | KF Malisheva | - | FK Budućnost Podgorica | -:- | ||
17:00 | FK Aktobe | - | FK Sarajevo | -:- | ||
17:00 | FK Liepāja | - | Víkingur | -:- | ||
17:00 | GFK Tikvesh | - | Breiðablik | -:- | ||
18:00 | FCB Magpies | - | Derry City | -:- | ||
18:00 | NK Bravo | - | Connah's Quay Nomads | -:- | ||
18:00 | FC Noah | - | KF Shkëndija 79 | -:- | ||
18:30 | JK Tallinna Kalev | - | FC Urartu | -:- | ||
18:30 | Atlétic Escaldes | - | F91 Dudelange | -:- | ||
19:00 | Floriana FC | - | SP Tre Penne | -:- | ||
19:00 | Torpedo Kutaisi | - | KF Tiranë | -:- | ||
19:00 | UNA Strassen | - | Kuopion PS | -:- | ||
19:00 | Vaasan PS | - | FK Žalgiris | -:- | ||
19:30 | Caernarfon Town | - | Crusaders FC | -:- | ||
20:00 | Bala Town | - | Paide Linnameeskond | -:- | ||
20:00 | FK Partizani | - | Marsaxlokk FC | -:- | ||
20:45 | SP La Fiorita | - | FK Isloch Minsk | -:- | ||
20:45 | Shelbourne FC | - | St. Joseph's FC | -:- | ||
20:45 | FK Mornar | - | Dinamo Tbilisi | -:- | ||
21:00 | Torpedo-BelAZ Zhodino | - | FC Milsami | -:- | ||
21:00 | Valur Reykjavík | - | FK Vllaznia | -:- | ||
21:00 | FK Auda | - | B36 Tórshavn | -:- | ||
21:00 | UMF Stjarnan | - | Linfield FC | -:- | ||
17.07.2024 | 20:45 | Crusaders FC | - | Caernarfon Town | -:- | |
18.07.2024 | St. Joseph's FC | - | Shelbourne FC | -:- | ||
17:00 | FC Urartu | - | JK Tallinna Kalev | -:- | ||
17:00 | Kuopion PS | - | UNA Strassen | -:- | ||
18:00 | Inter Club d'Escaldes | - | Velež Mostar | -:- | ||
18:00 | FC Milsami | - | Torpedo-BelAZ Zhodino | -:- | ||
18:00 | FCI Levadia | - | FA Šiauliai | -:- | ||
18:00 | FK Vllaznia | - | Valur Reykjavík | -:- | ||
18:00 | FK Žalgiris | - | Vaasan PS | -:- | ||
18:30 | Paide Linnameeskond | - | Bala Town | -:- | ||
19:00 | F91 Dudelange | - | Atlétic Escaldes | -:- | ||
19:00 | Marsaxlokk FC | - | FK Partizani | -:- | ||
19:00 | B36 Tórshavn | - | FK Auda | -:- | ||
19:00 | Dinamo Tbilisi | - | FK Mornar | -:- | ||
19:30 | FK Isloch Minsk | - | SP La Fiorita | -:- | ||
19:30 | Connah's Quay Nomads | - | NK Bravo | -:- | ||
20:00 | KF Tiranë | - | Torpedo Kutaisi | -:- | ||
20:00 | Víkingur | - | FK Liepāja | -:- | ||
20:00 | KF Shkëndija 79 | - | FC Noah | -:- | ||
20:45 | SP Tre Penne | - | Floriana FC | -:- | ||
20:45 | Derry City | - | FCB Magpies | -:- | ||
20:45 | Linfield FC | - | UMF Stjarnan | -:- | ||
21:00 | FK Budućnost Podgorica | - | KF Malisheva | -:- | ||
21:00 | FK Sarajevo | - | FK Aktobe | -:- | ||
21:15 | Breiðablik | - | GFK Tikvesh | -:- | ||
2e tour | ||||||
25.07.2024 | Klaksvík / Differdange | - | FK Ordabasy / CS Petrocub | -:- | ||
Vík. Reykjavík / Shamrock Rovers | - | Borac Banja Luka / Egnatia | -:- | |||
SS Virtus / FCSB | - | FC Flora / NK Celje | -:- | |||
Slovan Bratislava / Struga | - | Dinamo Minsk / Pyunik | -:- | |||
Ludogorets / Dinamo Batumi | - | TNS / Dečić Tuzi | -:- | |||
Ballkani / UE Santa Coloma | - | Hamrun Spartans / Red Imps | -:- | |||
Go Ahead Eagles | - | SK Brann | -:- | |||
Omonia Nikosia | - | Torpedo Kutaisi / KF Tiranë | -:- | |||
GFK Tikvesh / Breiðablik | - | Drita Gjilan | -:- | |||
NK Osijek | - | FA Šiauliai / FCI Levadia | -:- | |||
Olimpija Ljubljana | - | Polissya Zhytomyr | -:- | |||
AEK Athen | - | Velež Mostar / Inter Escaldes | -:- | |||
UNA Strassen / KuPS | - | Tromsø IL | -:- | |||
Valur Reykjavík / FK Vllaznia | - | St. Mirren FC | -:- | |||
Sumgayit FK | - | Fehérvár FC | -:- | |||
Ilves Tampere | - | Austria Wien | -:- | |||
CSKA 1948 Sofia | - | Malisheva / Budućnost Pod. | -:- | |||
FC Sheriff / Zira FK | - | FC DAC 1904 | -:- | |||
Botev Plovdiv / NK Maribor | - | CS Universitatea Craiova | -:- | |||
St Patrick's Athletic | - | FC Vaduz | -:- | |||
FC København | - | FCB Magpies / Derry City | -:- | |||
İstanbul Başakşehir | - | Isloch Minsk / La Fiorita | -:- | |||
Legia Warszawa | - | Caernarfon Town / Crusaders | -:- | |||
SK Dnipro-1 | - | Puskás FC | -:- | |||
Vaasan PS / FK Žalgiris | - | IF Elfsborg / Paphos FC | -:- | |||
Djurgårdens IF | - | Progrès Niedercorn | -:- | |||
KAA Gent | - | Víkingur / FK Liepāja | -:- | |||
Atl. Escaldes / F91 Dudelange | - | BK Häcken | -:- | |||
Hapoel Be'er Sheva | - | Cherno More Varna | -:- | |||
Hajduk Split | - | HB Tórshavn | -:- | |||
Zrinjski Mostar | - | Bravo / Connah's Quay | -:- | |||
Riga FC | - | Śląsk Wrocław | -:- | |||
Vitória Guimarães | - | Floriana / Tre Penne | -:- | |||
UMF Stjarnan / Linfield | - | Bala Town / Paide Lin. | -:- | |||
FK Auda / B36 Tórshavn | - | Cliftonville FC | -:- | |||
FC St. Gallen | - | Ružomberok / Tobyl Kostanay | -:- | |||
FK Mladá Boleslav | - | FK TransINVEST | -:- | |||
FC Noah / KF Shkëndija | - | Sliema Wanderers | -:- | |||
Baník Ostrava | - | Tallinna Kalev / Urartu | -:- | |||
FC Zürich | - | Shelbourne / St. Joseph's | -:- | |||
Brøndby IF | - | KF Llapi / Wisła Kraków | -:- | |||
CFR Cluj | - | Neman Grodno | -:- | |||
FC Zimbru | - | FC Ararat-Armenia | -:- | |||
FK Radnički 1923 | - | FK Mornar / Dinamo Tbilisi | -:- | |||
FK Aktobe / FK Sarajevo | - | Spartak Trnava | -:- | |||
Maccabi Haifa | - | Sabah FK | -:- | |||
Paksi SE / FC Hunedoara | - | AEK Larnaca | -:- | |||
FC Iberia 1999 | - | Marsaxlokk / FK Partizani | -:- | |||
Torpedo Zhodino / Milsami | - | FK Astana | -:- | |||
01.08.2024 | FK Ordabasy / CS Petrocub | - | Klaksvík / Differdange | -:- | ||
Borac Banja Luka / Egnatia | - | Vík. Reykjavík / Shamrock Rovers | -:- | |||
FC Flora / NK Celje | - | SS Virtus / FCSB | -:- | |||
Dinamo Minsk / Pyunik | - | Slovan Bratislava / Struga | -:- | |||
TNS / Dečić Tuzi | - | Ludogorets / Dinamo Batumi | -:- | |||
Hamrun Spartans / Red Imps | - | Ballkani / UE Santa Coloma | -:- | |||
SK Brann | - | Go Ahead Eagles | -:- | |||
Torpedo Kutaisi / KF Tiranë | - | Omonia Nikosia | -:- | |||
Drita Gjilan | - | GFK Tikvesh / Breiðablik | -:- | |||
FA Šiauliai / FCI Levadia | - | NK Osijek | -:- | |||
Polissya Zhytomyr | - | Olimpija Ljubljana | -:- | |||
Velež Mostar / Inter Escaldes | - | AEK Athen | -:- | |||
Tromsø IL | - | UNA Strassen / KuPS | -:- | |||
St. Mirren FC | - | Valur Reykjavík / FK Vllaznia | -:- | |||
Fehérvár FC | - | Sumgayit FK | -:- | |||
Austria Wien | - | Ilves Tampere | -:- | |||
Malisheva / Budućnost Pod. | - | CSKA 1948 Sofia | -:- | |||
FC DAC 1904 | - | FC Sheriff / Zira FK | -:- | |||
CS Universitatea Craiova | - | Botev Plovdiv / NK Maribor | -:- | |||
FC Vaduz | - | St Patrick's Athletic | -:- | |||
FCB Magpies / Derry City | - | FC København | -:- | |||
Isloch Minsk / La Fiorita | - | İstanbul Başakşehir | -:- | |||
Caernarfon Town / Crusaders | - | Legia Warszawa | -:- | |||
Puskás FC | - | SK Dnipro-1 | -:- | |||
IF Elfsborg / Paphos FC | - | Vaasan PS / FK Žalgiris | -:- | |||
Progrès Niedercorn | - | Djurgårdens IF | -:- | |||
Víkingur / FK Liepāja | - | KAA Gent | -:- | |||
BK Häcken | - | Atl. Escaldes / F91 Dudelange | -:- | |||
Cherno More Varna | - | Hapoel Be'er Sheva | -:- | |||
HB Tórshavn | - | Hajduk Split | -:- | |||
Bravo / Connah's Quay | - | Zrinjski Mostar | -:- | |||
Śląsk Wrocław | - | Riga FC | -:- | |||
Floriana / Tre Penne | - | Vitória Guimarães | -:- | |||
Bala Town / Paide Lin. | - | UMF Stjarnan / Linfield | -:- | |||
Cliftonville FC | - | FK Auda / B36 Tórshavn | -:- | |||
Ružomberok / Tobyl Kostanay | - | FC St. Gallen | -:- | |||
FK TransINVEST | - | FK Mladá Boleslav | -:- | |||
Sliema Wanderers | - | FC Noah / KF Shkëndija | -:- | |||
Tallinna Kalev / Urartu | - | Baník Ostrava | -:- | |||
Shelbourne / St. Joseph's | - | FC Zürich | -:- | |||
KF Llapi / Wisła Kraków | - | Brøndby IF | -:- | |||
Neman Grodno | - | CFR Cluj | -:- | |||
FC Ararat-Armenia | - | FC Zimbru | -:- | |||
FK Mornar / Dinamo Tbilisi | - | FK Radnički 1923 | -:- | |||
Spartak Trnava | - | FK Aktobe / FK Sarajevo | -:- | |||
Sabah FK | - | Maccabi Haifa | -:- | |||
AEK Larnaca | - | Paksi SE / FC Hunedoara | -:- | |||
Marsaxlokk / FK Partizani | - | FC Iberia 1999 | -:- | |||
FK Astana | - | Torpedo Zhodino / Milsami | -:- |